Bagażnik na narty

Bagażniki na narty to rodzaj uchwytu, który można przymocować do dachu pojazdu w celu przechowywania i transportu nart. Bagażnik na narty składa się z wielu elementów, w tym uniwersalnych systemów montażowych, zacisków, uchwytów blokujących, uchwytów mocujących i podpór na narty. W zależności od ilości nart, które chcesz przewieźć na raz, możesz wybrać bagażnik na 2-4 narty lub nawet wybrać największy z rozmiarów.

System uchwytów do bagażnika na narty to sposób na bezpieczne przewożenie nart i snowboardu z przodu samochodu, bez konieczności stosowania bagażnika dachowego. Jest on dostępny w wersji montowanej na kierownicy lub na dachu, w zależności od tego, czy posiadasz relingi dachowe, czy nie. Jest idealny do przewożenia wszystkich rodzajów nart i desek, zarówno na ulicy, jak i na autostradzie. Bagażnik jest bardzo łatwy do zamontowania na dachu lub na haku. Wszystkie elementy są regulowane, co pozwala na przewożenie dowolnego rodzaju nart lub deski snowboardowej. Jest kompatybilny z nartami o twardej lub miękkiej skorupie.

Bagażnik na narty z hakiem umożliwia transport sprzętu narciarskiego w pozycji pionowej. Zapewnia on łatwy dostęp, ponieważ narty lub deski snowboardowe znajdują się na poziomie tylnej klapy. Ten bagażnik na narty jest bardzo praktyczny dla małych samochodów.

Bagażnik na narty magnetyczny jest absolutną koniecznością, gdy posiadasz kilka kompletów nart. Magnesy są wykorzystywane, aby utrzymać metalowe części razem. To jest to, czego potrzebujesz, jeśli twój samochód nie jest wyposażony w specjalne belki do montażu bagażników. Jeśli zamierzasz jeździć na dłuższych dystansach lub robisz to regularnie, to warto zwrócić uwagę na bagażniki spawane na belkach, które będą znacznie mocniejsze w porównaniu do modeli mocowanych za pomocą magnetyzmu.