Jak kupić używany motocykl?

Kiedy kupujesz używany motocykl, jest kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę. Pierwszą rzeczą jest cena motocykla. Drugą jest stan techniczny motocykla. A trzecia to umowa z poprzednim właścicielem.

 

Po pierwsze, powinieneś sprawdzić cenę motocykla. Cenę można negocjować. Ale jeśli nie masz pojęcia, jak negocjować, to lepiej będzie zapytać innych ludzi, którzy kupowali motocykle wcześniej lub po prostu niech dealer zrobi to za ciebie, ponieważ wie, ile zysku osiągnie z tego biznesu i ile już osiągnął z poprzednich transakcji. Jeśli jesteś bardzo dobry w negocjacjach, to możesz ustalić cenę pomiędzy tym, co chcesz kupić, a tym, co on chce sprzedać.

 

Po drugie, musisz sprawdzić, czy są na nim jakieś uszkodzenia, czy nie. Należy zapytać kogoś, kto ma więcej doświadczenia o tym, jak sprawdzić, czy są jakieś uszkodzenia na nim, czy nie. A jeśli są uszkodzenia, a następnie dowiedzieć się, ile kosztują naprawić i zobaczyć, czy sprzedawca jest gotów naprawić je za darmo, czy nie. Jeśli jest wiele uszkodzeń na nim, to może nie jest to dobry interes dla Ciebie, ponieważ wkrótce lub później te uszkodzenia będą miały wpływ na Twoje życie jako kierowcy motocykla.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie car4femme.com i classicocar.com