Jak zabezpieczyć meble przed remontem?

Meble w Twoim domu są prawdopodobnie jak drogi członek rodziny. Dlatego tak ważne jest, aby chronić go, gdy planujesz remont domu. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest uszkodzenie mebli z powodu niewłaściwej obsługi podczas procesu renowacji. Przed rozpoczęciem remontu, oto kilka wskazówek i sztuczek, aby zachować bezpieczeństwo mebli podczas całego procesu:

-Upewnij się, że wszystkie szuflady i szafki w twoich meblach są puste. Nie chcesz, aby rzeczy wpadały do nich i powodowały uszkodzenia.

-Jeśli twoje meble mają szuflady, możesz użyć kawałka materiału lub ręcznika, aby przykryć otwory szuflad, aby brud lub kurz nie dostał się do środka i zabrudził lub uszkodził twoje meble.

-Pakuj wszelkie delikatne przedmioty, które masz w folię bąbelkową lub koce, zanim zostaną przeniesione z ich miejsca.

-Przykryj wszelkie otwarte przewody znalezione w twoich meblach z tkaninami lub taśmą, tak aby nikt nie został zraniony.

-Zmywacz do paznokci może być używany na pomalowanych przedmiotach, aby usunąć wszelkie znaki markerów bądź pisaków. Tylko upewnij się, że jeśli używasz tej metody, przetestuj go najpierw na małej części powierzchni, gdzie nie będzie widoczny. Zapraszamy również na http://gardenyard.pl/