Planowanie przyjęcia w twoim domu

Planowanie przyjęcia w domu może być wspaniałe – w końcu to Ty zajmujesz się planowaniem, gotowaniem i sprzątaniem. To także świetny sposób, aby uczynić swój dom ciepłym i przyjaznym dla gości. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, by było to łatwe dla Ciebie i przyjemne dla nich.

 

Zrób szybkie porządki. Trochę wysiłku to długa droga do tego, aby Twój dom był świeży i przyjazny. Pozbądź się bałaganu, pozbądź się brudnych naczyń lub prania, które może leżeć wokół, i upewnij się, że łazienka jest zaopatrzona w wiele dodatkowych rolek papieru toaletowego. Może nawet zechcesz podkręcić ogrzewanie o kilka stopni, jeśli na zewnątrz będzie zimno, lub zmniejszyć je, jeśli będzie gorąco.

 

Zacznij od łatwych przepisów. Jeśli próbujesz gotować, gdy w domu są ludzie, przygotowanie takich rzeczy jak proste przystawki lub napoje może pomóc zdjąć z ciebie trochę presji, utrzymując wszystkich dobrze odżywionych i zadowolonych. Wybierz takie rzeczy jak fondue serowe lub dipy hummusowe, które można przygotować z wyprzedzeniem i podać w temperaturze pokojowej na krakersach lub chlebie; kupione w sklepie guacamole; wino i ser; babeczki; lub mrożone koktajle, które nie wymagają wielu przygotowań. Więcej na: slowerful.pl