Wiertarko wkrętarka metabo

Zakup kolejnych mebli lub oświetlenia nierzadko wiąże się z potrzebą ich skręcenia. Wkręcanie oraz wykręcanie śrub oraz wkrętów to czynność, jaka systematycznie powtarza się wraz z dowolnym remontem lub zakupem innego mebla. Przy zastosowaniu specjalnego wkrętaka łatwo się zmęczyć oraz zrazić do robienia zmian. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest wiertarko wkrętarka. To niezwykle odpowiednie narzędzia, jakie do wkręcenia wkręta potrzebują tylko naciśnięcia guzika. Warto zatem wiedzieć, czym wyróżnia się to urządzenie i kiedy warto zdecydować się na jego zakup.

Jaka wiertarko wkrętarka metabo do domu?

Wiertarko wkrętarka metabo to swego typu konsensus pomiędzy wiertarkami oraz wkrętarkami. Jeżeli nie chcesz, by twoja własna skrzynka na urządzenia zawierała dwa narzędzia, wiertarko-wkrętaka może je zmienić. Wiertarko-wkrętarki do codziennego użytku nierzadko mają kompaktowe wymiary, są prosty oraz z zasady wspierane akumulatorowo. Dzięki temu pozwolą na odpowiednie wkręcanie oraz wykręcanie śrub lub wkrętów choćby w miejscach trudnodostępnych, natomiast również na wiercenie dołów w rozmaitych podłożach.

Podział wiertarko-wkrętarek ze względu na praktyczność

Wiertarko-wkrętarka bezudarowa jest nierzadko widzianym narzędziem w domowym zakładzie, gdyż łączy w sobie funkcje wiertarki i wkrętarki. Ważne jej działanie to wkręcanie oraz wykręcanie śrub i wkrętów. Dostosowana jest też do robienia dołów w produktach o różnorodnej twardości, takich jak drzewo, płyty drewnopochodne, metal lub plastik. Gdyż nie ma udaru, może być stosowana do drążenia w delikatnych przegrodach, takich jak pustak pianowy.