Jak wygodnie spać w samochodzie w trakcie wycieczek?

Wszyscy tak mamy: jesteś w drodze na długo oczekiwane wakacje, a Twój samochód jest wypełniony bagażami, poduszkami i kocami. Ale bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie możesz się wygodnie ułożyć, by zasnąć. Jakie masz możliwości?

Na przednim siedzeniu

Jeśli siedzisz na przednim siedzeniu, masz kilka opcji. Możesz spróbować oprzeć się o drzwi po stronie pasażera. To może być niewygodne, jeśli Twój kierowca nie lubi pokonywać wybojów lub brać ostrych zakrętów, choć. Inną opcją dla przedniego siedzenia jest oparcie się o drzwi kierowcy, ale to również jest trudne, ponieważ wymaga upewnienia się, że nie blokujesz kierowcy widoku na drogę.

Jeśli jedziesz z kimś innym na przednim siedzeniu, rozważ zamianę miejsc od czasu do czasu, tak aby każdy z was dostał kolejkę opierając się o każdą stronę drzwi – pomoże to zachować równość między wami i zapewni, że żaden z was nie czuje się, jakby ktoś był traktowany preferencyjnie.

Na tylnym siedzeniu

Jeśli jedziesz z tyłu, to najlepiej umieścić jak najwięcej poduszek za głową, tak aby tworzyły one rodzaj poduszkowego fortu wokół głowy i szyi. Wejdź również na stronę http://trans-moto.pl/